11.11.2019
Valsts kanceleja

Valdības nams “Staro Rīga” laikā aicina uz SATIKŠANOS

Uzdrīkstēšanās, saruna, sastapti un iepazīsti jauni cilvēki – tā top jaunas idejas, sadarbība un iespējas Latvijā. Katra iedzīvotāja griba darīt un radīt veido Latviju par drosmīgu un mērķtiecīgu valsti. Ar dinamisku projekciju, atspulgu un skaņas saspēles projektu SATIKŠANĀS Valsts kanceleja jau devīto gadu piedalīsies gaismas festivālā “Staro Rīga”. Un - kas zina – iespējams, šīs satikšanās veidos jaunas idejas un sadarbību vēl labākai Latvijai!

“Valsts kancelejas dalība gaismas festivālā “Staro Rīga” ir kļuvusi par tradīciju - svinot Latvijas dzimšanas dienu, pie Ministru kabineta ēkas esam veidojuši stāstus par mūsu valsts vēsturi, nacionālajiem simboliem, demokrātiskas valsts vērtībām, kā arī lepojušies ar Latvijas cilvēkiem. Šogad, mainot projekta tehnisko risinājumu un novietojumu, aicinām Rīgas iedzīvotājus un viesus satikties pie valdības nama valsts svētku laikā,” par projektu SATIKŠANĀS stāsta Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Iepriekšējos gados “Staro Rīga” apmeklētāji varēja aplūkot valdības ēkas izgaismošanu no liepu alejas Brīvības bulvārī. Šogad ir izvēlēta cita, pilnīgi atšķirīga pieeja – uz ietves pie Ministru kabineta tiks radīta krāšņu dinamisku attēlu, atspulgu un skaņas piesātināta 40 metru gara “telpa”. Satikšanas vietu veidos Latvijas brīvības simbola – Brīvības pieminekļa – trīs zvaigznes, kurā smelties iedvesmu jaunām idejām Latvijas attīstībai.

Projekts SATIKŠANĀS būs izstaigājams ik vakaru no 15. līdz 18. novembrim no plkst. 17.00 līdz 23.00 Brīvības bulvārī 36 jeb tieši pretī valdības namam. Ļoti priecāsimies redzēt ģimenes ar bērniem, jo dinamisko attēlu projekcija būs jautrs piedzīvojums pašiem mazākajiem. 

Valsts kanceleja piedalās gaismas festivālā “Staro Rīga” jau kopš 2011. gada. Iepriekš rīdzinieki un pilsētas viesi iepriecināti ar tādiem projektiem kā “Latvijas karoga stāsts” (2011), “Cilvēka mūžs Latvijai” (2012), “Brīvs kā...” (2013), “Latvijas ģerboņa stāsts” (2014), “9 premjeri” (2015), “Atmini vēsturi – kļūsti par vēsturi!”(2016), “Mana Latvija – Lepojos!” (2017) un “Mosties!” (2018).

Zane Ozola
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. 67082902
Dalīties