11.11.2019
Valsts kanceleja

Kariņš uzdod kultūras ministram sniegt konkrētus priekšlikumus informatīvās telpas stiprināšanai

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir uzdevis kultūras ministram Naurim Puntulim līdz novembra beigām iesniegt redzējumu un konkrētus priekšlikumus Latvijas informatīvās telpas stiprināšanai un masu mediju daudzveidības nodrošināšanai.

Vienlaikus K. Kariņš arī aicina Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padomi rīkoties sabiedrības interesēs un, izmantojot tās rīcībā esošos instrumentus, stiprināt kvalitatīvu ziņu daudzveidību un pieejamību.

“Televīzijas kanālu LNT un TV3 īpašnieka “All Media Baltic” lēmums likvidēt LNT kanālu un reorganizēt abu TV kanālu ziņu dienestus ir izgaismojis Latvijas mediju vides vājās vietas un līdzšinējās mediju politikas nepilnības. Esmu uzdevis par nozari atbildīgajam kultūras ministram izvērtēt situāciju un piedāvāt konkrētus priekšlikumus mūsu valsts informatīvās telpas stiprināšanā. Tāpat sagaidu no atbildīgā ministra redzējumu par konkrētiem soļiem neatkarīgu mediju daudzveidības un konkurences veicināšanā, lai sabiedrībai nodrošinātu kvalitatīvu un profesionālu notikumu atspoguļojumu,” uzsvēra Ministru prezidents K. Kariņš.

 

Sandris Sabajevs
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: 67082865, mob. tālr.: 22087726
E-pasts: Sandris.Sabajevs@mk.gov.lv

 

Dalīties