11.08.2020
Ministru prezidents

Kariņš rosina stiprināt tiesiskumu un cīņu pret korupciju; taps Tiesiskuma stiprināšanas, korupcijas un noziedzības novēršanas padome

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien Sadarbības sanāksmes dalībniekus iepazīstināja ar iniciatīvu veidot Tiesiskuma stiprināšanas, korupcijas un noziedzības novēršanas padomi, lai stiprinātu tiesiskumu un cīņu pret korupciju. Sadarbības sanāksmē valdību veidojošo partiju pārstāvji konceptuāli piekrita Ministru prezidenta ierosinājumam.

“Valstī ir jāstiprina tiesiskums, cīņa pret korupciju un noziedzību kopumā, veidojot sadarbības platformu starp lēmējvaru, izpildvaru un tiesu varu tiesiskuma veicināšanai un korupcijas apkarošanai, sadarbojoties un izvirzot kopīgus mērķus turpmākajam darbam visos līmeņos,” pauda K. Kariņš, norādot, ka iniciatīva tapusi pēc tikšanās ar Augstākās tiesas priekšsēdētāju Aigaru Strupišu un ģenerālprokuroru Juri Stukānu, kā arī pārrunāta ar Valsts prezidentu Egilu Levitu.

Tieslietu ministrijai kā jaunās padomes sekretariātam tiks ierosināts izstrādāt attiecīgus Ministru kabineta noteikumus par padomes mērķiem, funkcijām un sastāvu.

 

Papildu informācija:
Sandris Sabajevs
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tel.: 67082865, mob. tel.: 22087726
E-pasts: Sandris.Sabajevs@mk.gov.lv

Dalīties