14.08.2020
Ministru prezidents

Kariņš aicina iedzīvotājus svētku laikā būt piesardzīgiem un atbildīgās iestādes – sekot līdzi sabiedrības veselības drošībai

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš aicina iedzīvotājus gaidāmajos svētkos Aglonā un Rīgā ievērot valdības noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai, savukārt iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci – sekot līdzi ierobežojumu ievērošanas kontrolei nedēļas nogalē Aglonā un Rīgā, kur attiecīgi notiek Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki un pilsētas svētki.

“Lai arī epidemioloģiskā situācija Latvijā šobrīd ir apmierinoša, tomēr, ņemot vērā Covid-19 izplatību pasaulē un saslimstības pieaugumu Eiropā, aicinu ikkatru iedzīvotāju būt atbildīgam  un ievērot ekspertu ieteikumus un valdības ierobežojumus koronavīrusa izplatības mazināšanai. Par Covid-19 izplatības ierobežojumu kontroli atbildīgos iekšlietu un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrus aicinu rūpīgi sekot līdzi situācijai un nepieciešamības gadījumā nekavējoties rīkoties sabiedrības veselības aizsardzībai,” uzsvēra K. Kariņš.

Iekšlietu ministra pārziņā ir Valsts policijas darbība, savukārt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra atbildībā ir Rīgas pagaidu administrācija, kas kontrolē Rīgas pašvaldības policijas darbību.

 

 

 

 

 

 

 

Sandris Sabajevs
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tel.: 67082865, mob. tel.: 22087726
E-pasts: Sandris.Sabajevs@mk.gov.lv

Dalīties