12.02.2020
Valsts kanceleja

Ēnu diena 2020 Valsts kancelejā

Arī Valsts kanceleja iesaistījās Ēnu dienā 2020, sniedzot iespēju 10 jauniešiem "ēnot" piecus Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta darbiniekus.

Jaunieši bija ieradušies no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Rīgas Juglas vidusskolas, Rīgas Valsts tehnikuma, Rīgas Lietuviešu vidusskolas, J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas, Rīgas 45.vidusskolas un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas dažādām klasēm.

Jaunieši iepazinās ar direktora vietnieces valsts pārvaldes jautājumos Initas Paulovičas darbu, un četru Valsts pārvaldes politikas departamenta konsultantu darbu, kuru darba pienākumos ietilpst Augstākā līmeņa vadītāju attīstības programmas vadīšana (Edgars Spruksts), darbs ar nevalstisko organizāciju un valsts pārvaldes sadarbību (Artis Zaļūksnis), ar trauksmes celšanas un atvērtās pārvaldības jautājumiem (Inese Kušķe) un publiskā sektora inovāciju (Laura Dimitrijeva).

Tāpat dalībnieki piedalījās dizaina domāšanas darbnīcā, kurā radīja savus priekšlikumus valsts pārvaldes attīstībai. Ēnu dienas 2020 dalībniekiem bija iespēja doties ekskursijā par Ministru kabineta ēku.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Priecājamies par jauniešu interesi un vēlmi plašāk iepazīt Valsts kancelejas darbu!

 

Foto galerija

Ēnu diena Ministru kabinetā

Dalīties