Aktualitātes

20.01.2020 Valsts kanceleja

21. janvārī Ministru kabinetā plānotas vairākas mediju iespējas: 

20.01.2020 Ministru prezidents

20. janvārī 1991. gada Barikāžu aizstāvju atceres dienā, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piedalījās barikāžu notikumiem veltītā piemiņas ugunskura iedegšanas pasākumā Doma laukumā. Savukārt plkst. 14:00 notiks svinīgā ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa. 

 

17.01.2020 Ministru prezidents

Lai risinātu novecojušā un nepietiekamā dzīvojamā fonda jautājumu, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš rezolūcijā ekonomikas ministram Ralfam Nemiro ir uzdevis apzināt pašvaldību apsaimniekoto dzīvojamo ēku atbilstību drošuma prasībām un piedāvāt risinājumus situācijas uzlabošanai.

16.01.2020 Ministru prezidents

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš 16. janvārī darba vizītē apmeklēja Minsku. Vizītes laikā Ministru prezidents tikās ar Baltkrievijas prezidentu Aleksandru Lukašenko un premjerministru Sergeju Rumasu un pārrunāja virkni aktuālo divpusējās sadarbības jautājumu, tostarp ekonomiskās sadarbības veicināšanu transporta un loģistikas jomā, vides aizsardzību, kā arī gatavošanos Baltkrievijas prezidenta plānotajai vizītei uz Latviju. Sarunu laikā tika arī apspriesta Baltkrievijas sadarbība ar Eiropas Savienību un NATO.

15.01.2020 Ministru prezidents

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš 15. janvārī pēc Nacionālās enerģētikas un klimata padomes sēdes uzsvēra, ka atbildīgās ministrijas un nevalstiskais sektors vienojās par atbalstu Nacionālā enerģētikas un klimata plāna 2021.-2030. gadam projektā piedāvātajam virzienam uz daudz aktīvāku pieeju klimata politikā. Iecerēts, ka līdz janvāra beigām minētā plāna projekts, ko ir sagatavojusi Ekonomikas ministrija, tiks izskatīts valdībā.

15.01.2020 Ekonomikas ministrija

Trešdien, 15. janvārī, Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā notiks Nacionālās enerģētikas un klimata padomes sēde. Nacionālās enerģētikas un klimata padome (turpmāk Padome) izveidota 2019. gada decembrī, kuras uzdevums ir rosināt koordinētus priekšlikumus valsts ilgtermiņa enerģētikas un klimata politikas mērķiem un pasākumiem 2030. gadam.

14.01.2020 Tieslietu ministrija

Otrdien, 14. janvārī, valdība atbalstīja Ministru kabineta noteikumu projektu “Politiskajām organizācijām (partijām) piešķirtā valsts budžeta finansējuma izlietojuma noteikumi”. Noteikumu projekts paredz pienākumu politiskajai partijai ar piešķirtajiem valsts budžeta finanšu līdzekļiem rīkoties lietderīgi, ar iespējami mazāko finanšu līdzekļu izlietojumu. 

14.01.2020 Aizsardzības ministrija

Šodien, 14. janvārī, Ministru kabinets apstiprināja Aizsardzības ministrijas sagatavoto Saeimas lēmumprojektu, kas paredz pagarināt termiņu Latvijas dalībai pret teroristisko organizāciju “Daesh” vērstās starptautiskās koalīcijas vadītājā operācijā “Inherent Resolve” Irākā līdz 2022. gada 1. februārim. 

14.01.2020 Aizsardzības ministrija

Šodien, 14. janvārī, turpinot Visaptverošās valsts aizsardzības sistēmas pakāpenisku ieviešanu, Ministru kabinets apstiprināja Aizsardzības ministrijas sagatavoto likumprojektu “Par bērnu un jauniešu izglītošanu valsts aizsardzībā”.

13.01.2020 Ministru Kabinets

Pēc Ministru kabineta sēdes, Preses konferenču zālē (319. telpa), notiks Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa preses konference par Ministru kabineta sēdē pieņemtajiem lēmumiem.

Lapas