Aktualitātes

18.06.2018 Valsts kanceleja

Atvērta, efektīva, uz klientu orientēta – trīs atslēgvārdi, kas raksturo valsts pārvaldi, kādu to nākotnē redz Valsts kanceleja. Iniciatīva “Mazinām slogu kopā!” ir viens no instrumentiem, kas var palīdzēt īstenot vīziju.

15.06.2018 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 15. jūnijā, devās reģionālajā vizītē uz Lielvārdes novadu.

15.06.2018 Kultūras ministrija

Šonedēļ Eiropas Savienības (ES) vēstnieki apstiprināja ar Eiropas Parlamentu panākto gala vienošanos par priekšlikumu direktīvai, ar kuru tiks modernizēti spēkā esošie noteikumi par audiovizuālo mediju pakalpojumu regulējums visā Eiropā.

15.06.2018 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 15. jūnijā, devās reģionālajā vizītē uz Ikšķili.

14.06.2018 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 15. jūnijā, dosies reģionālajā vizītē uz Ikšķili un Lielvārdi.

14.06.2018 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 14. jūnijā tikās ar Indijas parlamenta apakšpalātas (Lok Sabha) priekšsēdētāju - Sumitru Mahadžānu (Sumitra Mahajan) un Indijas parlamenta deputātu delegāciju.

14.06.2018 Valsts kanceleja

Valsts kanceleja sadarbībā ar Rīgas Juridisko augstskolu šī gada 8. jūnijā organizēja paneļdiskusiju “Ieguldījumu aizsardzība Eiropā pēc Eiropas Savienības Tiesas sprieduma lietā C-284/16 “Slovākijas Republika pret Achmea BV””. Paneļdiskusija tika organizēta, lai valsts pārvaldē strādājošos, tiesību zinātņu studentus, akadēmiķus, praktiķus un citus interesentus iepazīstinātu ar Eiropas Savienības Tiesas spriedumu “Slovākijas Republika pret Achmea BV” un diskutētu par šī sprieduma sekām attiecībā uz ieguldījumu aizsardzības tiesībām Eiropas Savienībā.

12.06.2018 Satiksmes ministrija

Otrdien, 12. jūnijā, Ministru kabinets apstiprināja maksu par elektrotransportlīdzekļu uzlādi - 0,15 eiro/min ar PVN.

12.06.2018 Ārlietu ministrija

12. jūnijā Ministru kabinets apstiprināja grozījumus “Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā” (turpmāk - Sankciju likums). Likumprojekts precizē likuma subjektu loku, nosaka nacionālo sankciju spēkā stāšanās laiku, paredz sankciju izvērtēšanu publiskajos iepirkumos, nosaka iekšējās kontroles sistēmu izveides nepieciešamību, kā arī papildina kompetento institūciju uzskaitījumu un nosaka to tiesības noteikt sodus par iekšējās kontroles sistēmu trūkumiem.

12.06.2018 Izglītības un zinātnes ministrija

Valdība konceptuāli atbalstīja Latvijas iesaisti sadarbībā ar Zviedriju Stokholmas kandidēšanas procesā uz 2026.gada Ziemas Olimpisko spēļu rīkošanu.

Lapas